Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seramiklerde metal ışıltısı
Seramiklerde metal ışıltısı
Dekorasyon uygulamalarında ön plana trendlerden biri de, metal ışıltılar. Pirinç, bakır objelerle aksesuarlardan sonra seramik karolarına da yansıyan bu moda, farklı mekanlarda dikkat çekiyor.
Ev Dekorasyon 13 Şubat 2018 - 13:48

SIRA DIŞI BİR YOLCULUK

Doğada bulunan metal elementler kendine has pırıltı taşır. Bu pırıltı arık seramik karolarında da kendine yer buluyor. Farklı markaların doğadan ilham alan seramik koleksiyonları, metal elementleri ışıltısını yansıtırken, doğanın dikkat çeken renk paletiyle harmanladığı bu ışıkla dekorasyon severleri sıra dışı bir yolculuğa çıkarıyor.

seramik-ic

HEM ZEMİNE HEM DUVARA

Elementlerin şaşırtıcı renk oyunlarını karolara yansıtan markalar, bu ürünlerini hem duvara hem de zemine uygulanacak şekilde tasarladılar. Yaşam alanınızdaki tek bir duvarı bu karolarla kaplayarak bulunduğunuz mekana farklı bir hava katabilir ya da işyerinizin zemininde kullanarak enerji katabilirsiniz. Işığı yansıtma özelliğini de taşıyan ürünlerin bir diğer özelliği ise mimari tasarımlara getirdikleri yenilikçi yaklaşım.

seramik-ic-2

GÜMÜŞTEN KIZILA

Gümüşten kızıla uzanan renk kullanıldığı mekana hava katan bu seramiklerden nikelden ilham alan versiyonlarında, koyu renkli yüzeyin içindeki oksitlenmiş görünüm seramiğe derinlik verirken, uygulandığı mekana da modern bir stil kazandırıyor.

Etiketler