Tohum otizm vakfına destek…

Ahşabın teknolojiden destek alarak kurum ve kişilere özel olarak işlenebileceğine dikkat çeken AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), 22-23 Kasım tarihlerinde Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilecek Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde sponsor olarak yer alacak. Bu yıl Tohum Otizm Vakfı’nın 10’uncusunu düzenlediği organizasyonun geliri, vakfa fon oluşturacak.

Tohum otizm vakfına destek…

STANDLAR AGT'DEN…

AGT, Four Season's'daki Yılbaşı Alışveriş Şenliği'nde, etkinliğe katılan markaların standlarına ürünlerinin kullanımına izin vererek destek verecek. Tohum Otizm Vakfı tarafından 120'den fazla seçkin markanın katılımıyla gerçekleştirilecek organizasyonda elde edilecek tüm gelir otizmli çocukların eğitim burs fonuna aktarılarak onların geleceğine katkı sağlayacak.

10. YILA ÖZEL

Bu yıl onuncu kez düzenlenen alışveriş şenliğinde, 10. seneye özel sürprizler yer alacak. Bu sürprizlerden biri de 10. yıla özel kutlamalar ve 10 hediye çekilişi olacak. 23 Kasım Perşembe günü 17.00-19.30 saatleri arasında sahne alacak Kürşat Başar ve orkestrası, etkinlik katılımcılarına keyifli anlar yaşatacak.

otizm-ic

SOSYAL SORUMLULUĞA DİKKAT ÇEKİLMELİ

Günümüzde pek çok marka, destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adlarından sık sık söz ettiriyor. Bunlardan biri olan AGT, daha önce de korunmaya muhtaç çocukları geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlayan ‘Yüreğinden Güç Alanlar' projesine sponsor olmuştu. Ayrıca lise eğitimi alan gençlere tüm eğitim ve sosyal destek uygulamalarının ücretsiz olarak gerçekleştirildiği ODTÜ Gençlik Parkı'na ürünleriyle destek vermişti. Ayrıca AGT, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne Türkiye'nin ilk iletişim yayınları kütüphanesini de kurdu.