Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşam alanınıza pratik ve ekonomik çözümler
Yaşam alanınıza pratik ve ekonomik çözümler
Sonbaharı karşılamaya yaklaştığımız şu günlerde, harcamadan yaşam alanınızda istediğiniz değişiklikleri yaparak çok fazla para harcamadan yapabilirsiniz. Böylece bir yandan trendleri takip ederek diğer yandan yeni mevsime ayak uydurabilirsiniz…
Ev Dekorasyon 6 Eylül 2017 - 14:25

ÖNCELİKLE İHTİYAÇLARINIZI SAPTAYIN

Yüksek bütçeler ayırmadan evinizi ya da ofisinizi dekore etmek istiyorsanız, Yüksek Mimar Emel Balcı'nın öncüsü olduğu ‘Magic Touch' yöntemini deneyebilirsiniz. Az para harcayarak aklınızdaki değişiklikleri yapmanıza imkan veren bu yöntemle kısa zamanda sihirli dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu yöntemin ilk adımı ise değiştirmek istediğiniz alandaki ihtiyaçlarınızı saptamak…

AKSESUAR YA DA AYDINLATMA…

Bir mekana farklı hava katmak için bazen, aksesuar, duvar kağıdı veya aydınlatma konularında değişiklik yapmanız bile yeterli olabilir. Magic Touch'ın kapsamlı bir iç mimari hizmetinden en büyük farkı ise dekorasyon anlamında ekonomik bir çözüm sunması ve kısa hazırlık süresi… ‘Magic Touch'ı yaşam alanlarını kısa zamanda ve uygun maliyetle, varolan malzemelerden de faydalanarak karmaşaya neden olmayacak şekilde yenileme anlamına geldiğini söyleyen Balcı, bu yöntemi uyguladığında değerli sanatsal objeleri de sık sık kullandığını belirtiyor.

mobilya-ic

RESİM VE HEYKEL

Yüksek Mimar Emel Balcı, “Yaptığım işlerde sanatsal objeler kullanmayı çok seviyorum, bu nedenle resim veya heykel gibi orijinal eserler kullanıyorum. Kullanılan sanat eserleriyle siz de mekanınızın bir köşesini sanat eserlerine açmış oluyorsunuz. Aslında bu yönüyle Touching'in erişilebilir sanatın yaygınlaşması için bir misyon yöntemi olarak da konumlanmış oluyor. Bu yöntemle bir yandan dekorasyonu yenilerken diğer yandan kullandığınız değerli sanat objeleri yıllar sonra mekan sahiplerine yatırım olarak geri dönebiliyor ” diyor.

mobilya-ic-2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.