Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan’dan eşi Aslıhan’a sürpriz doğum günü
Arda Turan’dan eşi Aslıhan’a sürpriz doğum günü
Başakşehir'de forma giyen futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Turan'a sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Arda'nın eşine ne hediye aldığı merak konusu oldu.
Exclusive 5 Aralık 2018 - 11:02

Arda Turan, geçtiğimiz Mart ayında dünyaevine girdiği eşi Aslıhan Turan için Esnaf Maslak'ta sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Kutlamaya çiftin ailesinden ve en yakın dostlarından 40 kişi katıldı.

Katılanlar arasında Dilahan Doğan, Oğulcan Engin, Sedat-Tuğba Debreli, Sedef-Alpsel-Tansel Mercan, Ümit Karan, Mustafa Ceceli, Selin İmer ve Okan Can Yantır gibi spor, sanat ve cemiyet hayatından isimler vardı.

aslihan-arda-turan
2 ay önce oğlu Hamza’yı kucağına alan Aslıhan Turan’ın doğumdan sonra hızla formuna kavuştuğu görüldü. Aslıhan Turan’ın hediyelerini 5 kişilik bir ekip, araca taşıyabildi. En çok Arda Turan'ın hediyesi merak edildi.

Aslıhan Turan için iki katlı, çiçekli bir pasta yaptıran başarılı futbolcu, eşi mumları söndürdükten onu sonra alnından öperek kutladı.

Son güncelleme: 11:09 - 05.12.2018