Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayrılık dedikodularına şifreli mesaj
Ayrılık dedikodularına şifreli mesaj
Bir süredir birlikte olduğu Sadettin Saran ile ayrıldığı iddia edilen Emina Jahovic, iddialara şifreli bir fotoğrafla cevap verdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 7 Ocak 2019 - 11:03

Ünlüler dünyasında net ve şeffaf olamama hastalığı sürüyor. Sanki ünlü olmanın kurallarından birisi hep bir gizem, hep bir sır ile yaşamak… Ne zaman bir ayrılık haberi olsa spekülasyonları sonlandıracak değil, devam ettirecek açıklamalar geliyor bu ünlü isimlerden…

Gazetecilerin binbir zahmetle emek vererek iki ismin birlikteliği ortaya konulduğunda yalanlayan ünlüler, “Birlikte misiniz?” sorularına da riyakarca “Birlikte olsak, ilk size söyleriz” cevabını veriyor. Ancak ne zaman bir gece yarısı objektiflere yakalanırlarsa, o zaman aşklarını itiraf ediyorlar, etmek zorunda kalıyorlar.

saettin

Sadettin Saran, sevgilisi Emina’yı ailesiyle tanıştırmıştı.

Ayrılık iddialarıyla ilgili de aynı şey geçerli. “Ateş olmayan yerden duman tutmaz” atasözünü hatırlatan haberler önce çiftlerin yakın çevresinde dolaşmaya başlıyor. Ardından medyaya yansıyor. Bir süre geçmeden çiftler, bir açıklama yapmayı tercih etmiyor. Ayrılık iddiasıyla olsa dahi gazetelerde yer almaktan dolayı keyif duyuyorlar. Yine anlaşılmaz mesajlarla gizemli hallere bürünüyorlar. Anlaşılan bu şekilde “reklam” yapmak da onlar için makbul…

Bunun son örneği, bir süredir iş adamı Sadettin Saran ile birlikte olan Emina Jahovic’ten geldi. Sevgilisi Saran ile ayrıldığı iddia edilen Emina, Instagram hesabının “hikaye” kısmından bir fotoğraf paylaştı. İddialara karşı bir cevap niteliği taşıyan fotoğrafı anlamak mümkün değil. Emina’nın fotoğrafta bir erkeğin elini tuttuğu görülüyor. Ama o erkek Sadettin Saran mı, yoksa bir başkası mı, bilemiyoruz. Niyet okumak da istemiyorz ama Emina, iddialara böyle cevap vermektense, birlikte olduğu insanla güzel bir fotoğraf çektirip sosyal medya hesabından paylaşsa daha iyi olmaz mıydı?

emina
Son güncelleme: 15:18 - 07.01.2019