Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başarılı iş kadınları fikir sofrasında buluştu
Başarılı iş kadınları fikir sofrasında buluştu
Başarılı İş Kadınları Platformu önceki gün Shangri-la Bosphorus İstanbul otelinde ülkemizin değerli iş kadınlarını buluşturdu.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 6 Nisan 2016 - 17:11

Kültürel, sanatsal değerleri savunarak kadınların kişisel gelişimi, iş hayatı ve üretime katılımını sağlamak amacıyla kurulan BIKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) önceki gün Shangri-la Bosphorus İstanbul otelinin kral dairesinde ülkemizin değerli iş kadınlarını ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri Öznur Yakın, Özge Günaydın, Zafer Kozanoğlu, Didem Çapa, Pervin Ersoy, Seda Kaşıbeyaz gibi isimleri FİKİR SOFRASI başlığı altında bir araya getirdi.

Üretimin geliştirilmesi adına sanayi -sanatçı işbirlikleri kurmak ve yeni iş alanları geliştirmek, kadınların iş hayatı ve üretime katılmasına katkı sağlamak, kişisel gelişim alanında faaliyetlerde bulunmak, atölye çalışmalarıyla beceri gelişimine katkıda bulunmak, topluma faydalı STK’lara destek sağlamakgibi birçok amaca hizmet eden
BIKAP'ın kurucusu Bilge Eren, ülkemizin değerli kadınlarını bir araya getirerek; projelerin paylaşılmasını, müşterek projelerde buluşulmasını ve sektörler arası köprü olabilmek için zemin hazırladıklarını, birbirinden başarılı yöneticilerle gerçekleştirecekleri söyleşilerle de bu etkinliği renklendireceklerini belirterek iş hayatlarımızın ve sosyal yaşamlarımızın yoğunluğu sebebiyle verimli görüşmelerin azamiye indiği şu dönemde ‘ FİKİR SOFRASI' nı her ay tekrar ederek geleneksel hale getireceklerinin haberini verdi. Ayrıca Eylül ayında düzenlenecek olan BİKAP Gaziantep projesi de yemeğe katılan hanımlardan büyük destek gördü.

Bilge Eren
Bilge Eren

Didem Çapa
Didem Çapa

Öznur Yakın
Öznur Yakın

Pervin Ersoy
Pervin Ersoy

Seda Kaşıbeyaz
Seda Kaşıbeyaz

Zafer Kozanoğlu
Son güncelleme: 09:06 - 07.04.2016