Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bedri Baykam ev sahipliği yaptı
Bedri Baykam ev sahipliği yaptı
Yıl boyu üyeleri için farklı etkinlik ve toplantılar düzenleyen Tescilli Markalar Derneği, üyelerini yine özel bir etkinlik ile ağırladı. 
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 29 Nisan 2016 - 14:27

Tescilli Markalar Derneği üyeleri Soho House’da düzenlenen 14. Olağan Genel Kurul sonrası, Dernek Başkanı Füsun Kuran ve ünlü sanatçı Bedri Baykam'ın ev sahipliğinde 28 Nisan 2016, Perşembe günü Piramid Sanat Galerisi'nde bir araya geldi.  Bedri Baykam, Hülya Aslantaş Bedri Baykam'ın 135. kişisel sergisi “Arka Bahçe” ve güncel sanat konularıyla ilgili katılımcılara bilgiler verdiği davete, Simge Telman Güngör, Hülya Aslantaş, Gülçin Gengeç, Özlem İkiışık Barutçu ve Şebnem Berkol Yüceer'in de aralarında bulunduğu iş dünyasından pek çok ünlü isim katıldı. Gülçin Gengeç, Füsun Kuran, Bedri Baykam, Hülya Aslantaş, Simge Telman Güngör TMD üyeleri sergi turunun ardından Bedri Baykam'ın atölyesini gezerek eserleri hakkında detaylı bilgi aldılar.  Özlem İkiışık Barutçu Şebnem Berkol Yüceer

Son güncelleme: 14:37 - 29.04.2016