Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Betül Arım’dan keyifli söyleyişi
Betül Arım’dan keyifli söyleyişi
Tiyatro oyuncusu Betül Arım bir davete konuşmacı olarak katıldı. Arım’ın 'Mutluluk’, ‘Anda ve sevgide kalmak’ gibi konuları kendi yaşamından örnekler ve hikayelerle eğlenceli bir dille ele aldığı buluşmaya cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 16 Ocak 2018 - 12:58

Tiyatro oyuncusu Betül Arım geçen gün  deneyimlerini Beşiktaş’ta bulunan bir mekanda davetlilerle paylaştı.  Arım, hayatın bütün renklerini kucaklamanın yaşamın üzerindeki olumlu etkilerini anlattığı söyleşisinde uzun ve sağlıklı yaşamanın, huzurlu, mutlu olmanın kolay ve uygulanabilir yöntemlerinden de bahsetti.

“GÜNE KENDİMİZİ SEVEREK BAŞLAYALIM”

Betül Arım keyif veren söyleşisinde, “Kendimize verebileceğimiz en büyük armağan kendimizi bilmek, tanımak ve var etmek. Güne kendimizi severek ve bu sevgiyi aynaya bakıp kendimize söyleyerek başlayalım. İnsanın kendine ayırdığı vakitler, beden, zihin ve ruh sağlığı olarak geri döner” dedi. Ünlü oyuncu, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi ve daha pek çok konuyu konuklara eğlenceli bir dille anlattı.

Beden ve zihin uyumunu yakalamakla ilgili önerilerin de yer aldığı bu özel söyleşiyi izleyenler arasında sanat ve cemiyet hayatından konuklar vardı. Kokteyl ile başlayan davette, konuklar Betül Arım'ın yaşamla ilgili önerilerini keyifle dinledi. İnteraktif bir ortamda gerçekleşen söyleşide Arım, bazı bedensel hareketleri uygulamalı olarak konuklarla paylaştı. Konuklar arasında yer alan rekortmen serbest dalışçı Şahika Ercümen de doğru nefes almakla ilgili deneyimlerini davetin diğer misafirlerine aktardı.

Betül Arım, uzun yıllar boyunca bir kitap yazma düşüncesi olduğunu ve bu kitabı en kısa zamanda yazacağını da sözlerine ekledi.

Ayşegül Hotiç, Berna Saglam Naipoglu

Ayşegül Hotiç, Berna Saglam Naipoglu

Sahika Ercümen, Ayşeül Dinçkök

Sahika Ercümen, Ayşeül Dinçkök

Eda Kosif, Meltem Kazaz

Eda Kosif, Meltem Kazaz

Son güncelleme: 13:05 - 16.01.2018