Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu tasarımlar ilerleyen kadınlar için
Bu tasarımlar ilerleyen kadınlar için
Kısmet By Milka’nın Bebek mağazasında moda basınından ve cemiyetten ünlü isimler bir araya geldi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 13 Nisan 2016 - 16:04

Mücevher tasarımında alışılagelmişin dışına çıkan ve mücevhere farklı bir heyecan getiren Kısmet By Milka'nın Bebek mağazası son derece renkli ve pahalı bir etkinliğe sahne oldu.

EBRU_AKEL

HOLLYWOOD ÜNLÜLERİNİN DE TERCİHİ

Kısmet By Milka'nın kurucusu Milka Karaağaçlı, kendini geliştiren ve devamlı ilerleyen kadınlardan ilham alarak hazırladığı yaz koleksiyonunu seçkin davetliler ve dostlarının katılımıyla gerçekleşen bir davette tanıttı.

AYSE_KUCUROGLU

Farklı tasarımları ile Hollywood'da da ünlülerinin de vazgeçilmezi haline gelen Kısmet By Milka'nın yeni koleksiyonunu görmeye gelenler arasında Ayşe Kucuroğlu, Ebru Akel, Ayşe Arman ve Oya İdil Gençoğlu da vardı.

MERT-ASLAN

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ VAR

Madonna, Nikki Minaj, Taylor Swift, Modern Family'nin güzel yıldızı Sofia Vergara, sinemanın başarılı yıldızları Cameron Diaz, Natalie Dormer, Anne Hathaway ünlü güzeller Bella Hadid, Megan Fox ve Ivanka Trump gibi tarzları ile dikkat çeken isimler ise diğer Kısmet'li ünlülerden…

MILKA_KARAAGACLI-AYSE_ARMANMILKA_KARAAGACLI-EBRU_AKELMILKA-KARAAGACLI

 

Son güncelleme: 16:07 - 13.04.2016