Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cemiyet ‘Bizim Çocuklarımız’ için toplandı
Cemiyet ‘Bizim Çocuklarımız’ için toplandı
Bizim çocuklarımız derneği ilk yemeğini Ulus 29'da 300 kişilik bir katılımla gerçekleştirdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 27 Nisan 2016 - 14:58

Tüm yönetim kurulunun hazır bulunduğu yemeğe iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü hayırsever katıldı. Dernek başkanı Sinem Nefesoğlu’nun açılış ve derneğin amacını anlatan konuşmasıyla başladı.

Sinem Nefesoğlu, Pervin Ersoy, Burcu Hattat

Yemeğe katılan konuklara derneğe bağışlanan mücevherler, Uğur Batur tarafından düzenlenen açık artırmayla satılırken hayırsever davetliler adeta birbirleriyle yarıştı.

Ahu Orakçıoğlu

Ulus 29’un nezih ortamında yemeklerini yiyen konuklara daha sonra çekilişle sürpriz mücevherler ve beş yıldızlı otellerde ikişer kişilik konaklama hediye edildi.

Altın Mimir

GELİR BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ANAOKULU'NA BAĞIŞLANDI

Hanımların büyük ilgi gösterdiği bu öğle yemeğinde elde edilen gelirin tümü Çekmeköy'de açılacak olan Bizim Çocuklarımız Anaokulu’na bağışlandı.

Arzu Nizipoğlu
Günün sonunda dernek başkanı Sinem Nefesoğlu Uğur Batur'a ve emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür plaketi verdi. Her bir üyenin çok büyük fedakarlıklar yaptığını anlattıktan sonra derneğin asil yönetim kurulu üyesi Mimar Naim Arnasa ise plaketini verirken kendisine biz hiç bir şey söylemeden okulun projesini ben çizip hazırlayacağım dediğini söyleyerek ayrıca teşekkür etti.

Aslı Ekmekçi

Bizim Çocuklarımız Derneğinde bir ilkte yaşandı dernek yemeğinde yönetim kurulu üyeleri tam bir özveri ve emekle bizi bir araya getirip bu muhteşem oluşuma başkanlık yaparak bizleri bu oluşuma dahil eden başkanları Sinem Nefesoğluna da plaket verdiler.

Ayşe Azizoğlu, Sinem Nefesoğlu, Pervin Ersoy

Çok duygulanan Sinem Nefesoğlu'nu herkes ayakta alkışladı. Şıklığın ve zarafetin gözlerden kaçmadığı bu dernek yemeğinde hayırseverler adeta bağış yapmak için birbirleriyle yarıştı.

Bilge Eren
Burcu Karabacak
Demet Hanif
Oya Gençoğlu

Özge Peker

Şükran Güzeliş
Evren Kayar