Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cemiyet hayatının ünlülerinden yeni yıl kareleri
Cemiyet hayatının ünlülerinden yeni yıl kareleri
Dolu dolu geçen bir yılı geride bırakan cemiyet hayatının ünlü isimleri, yeni yıla dostları ve sevenleriyle birlikte girdi.
Exclusive 1 Ocak 2019 - 07:54

Bazı isimler 2019’a yurt dışında merhaba derken Maya Portakal Bitargil gibi kimi isimler de yeni yılı Türkiye’de karşıladı. İşte cemiyetin ünlü isimlerinin 2019 paylaşımları…

Maya Portakal Bitargil

Ünlü müzayedeci Raffi Portakal’ın kızı Maya 2019 yılına Antakyalı iş adamı eşi İbrahim Bitargil ve kızıyla birlikte girdi. Sosyal medya hesabından ailece çekilmiş bir fotoğraflarını da paylaşan Maya, “Bitargil’lerden sağlık huzur ve mutluluklar dileriz” notunu düştü.

maya-1

Sinan Kosif

Kosifler Oto Yönetim Kurulu Üyesi, iş adamı Sinan Kosif 2019 yılını Yunanistan’da karşıladı. Ailesiyle birlikte Atina’da bulunan beş yıldızlı bir otelde yeni yıla merhaba diyen Sinan Kosif, otelin lobisinde bulunan yılbaşı ağacının önünde çekilmiş fotoğraflarını sevenleriyle paylaştı.

sinan-kosif-ic
Hakan Sabancı

Hakan Sabancı, yeni yıl için tercihini yurt dışından yana kullandı. Hakan Sabancı, 2019 yılına Barselona’da girdi.

hakan-sabanci-ic

Pınar Sabancı

2010 yılının Ekim ayında İlhan Sabancı ile dünya evine giren Pınar Sabancı sosyal medya hesabından yeni yıl paylaşımı yapan isimler arasında yer aldı. Kısa bir süre önce üçüncü kez anne olan Pınar Sabancı bir kalp emojisi ile birlikte aile fotoğraflarını paylaştı ve mutluluklarının 2019 yılında da sürmesi temennisinden bulundu.

pinar-sabanci-ic
Javier Piles – Hilal Kosif

İspanya'nın köklü futbol kulüplerinden Valencia'nın yöneticilerinden Tarsilo Piles'in oğlu Javier Piles de tercihini yurt dışından yana kullandı. Haziran 2014’te nikah masasına oturduğu eşi Hilal Kosif’le mutlu bir evlilik sürdüren ve bu aşk için Türkiye’ye yerleşen Piles, sosyal medya hesabından ailece çekilmiş bir fotoğraflarını paylaştı. 2019’a memleketi İspanya’da giren Piles’in paylaşımı çok sayıda yorum aldı. İspanya’dan bir paylaşım da Piles’in eşi Hilal’den geldi. Genç kadın dostlarıyla birlikte plajda çekilmiş bir fotoğraflarını iyi dileklerini sıralayarak paylaştı.

piles-ichilal-kosif
Son güncelleme: 13:57 - 01.01.2019