Cemiyet ve sanat dünyasını buluşturan davet

İtalya’nın deniz ve denizcilikle özdeşleşen dünyaca ünlü lüks saat markası Officine Panerai, Türkiye’nin denizlerini ve deniz canlılarını koruyan öncü sivil toplum kuruluşu DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ile güçlerini bir kez daha birleştirdi. Nesli tükenmekte olan deniz canlılarını kurtarmak için el ele veren Officine Panerai ve TURMEPA’nın harekete geçmek için “Hala zaman var” mesajıyla yola çıktığı gecede yapılan açık arttırmayla proje yararına bağış elde edildi.

Cemiyet ve sanat dünyasını buluşturan davet

“Hala zaman var” mesajıyla bir kez daha güçlerini birleştiren Officine Panerai ve TURMEPA'nın bu özel projesi için, Panerai dünyada limitli adette üretilen 2 özel saatini bağışladı. 04 Aralık'ta Esma Sultan Yalı'sında gerçekleşen özel davete, TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç, TURMEPA Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu, Panerai Bölge Direktörleri Giammaria Varriale ve Carlo Ceppi, ve Maestro Saat Kurucu Başkanı Yusuf Tutuş ev sahipliği yaptı. “Hala Zaman Var” projesi yararına gerçekleşen ve Portakal Sanat Evi Direktörü Maya Portakal Bitargil tarafından yönetilen müzayedede satışa sunulan iki özel saati de, iş adamı, mimar ve aynı zamanda sanat ve saat koleksiyoneri olan Kaan Karasoy satın alarak, “Hala Zaman Var” projesine destek oldu.
rahmikoc
SANAT VE CEMİYET HAYATINI BULUŞTURAN GECE

Officine Panerai ve TURMEPA tarafından organize edilen özel geceye, iş, sanat ve cemiyet hayatından, Didem – Mustafa Bağrıaçık, Jülide – Mehmet Ali Berkman, İbrahim Çelikkol, Elif – Kerem Gönlüm, Feryal Gülman, Esra Oflaz Güvenkaya, Emil – Şükran Güzeliş, Nazlı – Burak Hatipoğlu, Özlem Hazinedar, Kaan Karasoy, Rima – Murat Kolbaşı, Berrin – Savni Okçu, Alev – Ahmet Ramiz, Işıl – Rüştü Reçber ve Beste Yurttaş gibi isimler katıldı.
keremgonlumrahmikoc1guvenkayaef

Loading...