Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fikret Orman ve Tuğba Coşkun beach açılışında…
Fikret Orman ve Tuğba Coşkun beach açılışında…
Geride bıraktığımız gün Gündoğan'da sabah sporu yaparken görüntülenen ve böylece ilişkileri belgelenen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun bu defa bir beach açılışında boy gösterdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 17 Haziran 2019 - 15:25

Bir süredir dillendirilen ancak birlikte görüntülenmedikleri için resmiyete dökülemeyen Orman ve Coşkun ilişkisinin fotoğrafları geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Çift, sabah sporu yaparken görüntülenmiş ve böylelikle ilişki belgelenmişti.

Çiçeği burnunda aşıklar kısa süre sonra bu defa Bodrum’da bulunan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa’nın, Buddha-Bar Beach Bodrum ile Buddha-Bar’ın açılış partisinde objektiflere ilk kez poz verdi. Aralarında Yonca Evcimik, Fatih Ürek, Tuncay Şanlı, Efe-Çağla Bezci, Fırat Namlı, Murat-Zeynep Tarman, Moris Kohen, Şafak-Elvan Çak gibi isimlerle birlikte gecede boy gösteren Orman ve Coşkun çevrelerine mutluluk pozları verdi.

Son güncelleme: 16:32 - 17.06.2019