Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fikret Orman’ın galibiyet totemi
Fikret Orman’ın galibiyet totemi
Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena önceki akşam Beşiktaş-Bursaspor maçıyla seyircisine merhaba dedi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 12 Nisan 2016 - 12:17

Yapımı 2.5 yıl süren stadı uzun zamandır büyük bir merak ve heyecanla bekleyen siyah beyazlılar da böylesi bir ilki yaşamak için çoluk çocuk, kadın erkek stada koştu. Beşiktaş’ın bu heyecanına ortak olmak isteyenler arasında iş dünyasından ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim de vardı.

RAHMİ KOÇ

Rahmi Koç / Foto: Mustafa DERYAHAN

YILMAZ ULUSOY

Yılmaz ULUSOY / Foto: Mustafa DERYAHAN
Hasan-Simin Arat, Asuman-Hüsnü,Yosun Güreli, Ece Erken, Elçin Sangu ve sevgilisi Yunus Özdiken…

Elçin Sangu / Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Ali Yörenç ve Ertuğrul Sağlam gibi iş,sanat ve spor camiasından ünlü isimler de vardı. BJK eski yöneticilerinden Hasan Arat da eşi Simin Arat'la birlikte maç öncesindeki olaylar sırasında polis tarafından sıkılan biber gazından nasibini aldı. Stada girerken sıkılan gaz yüzünden zor anlar yaşayan Arat çifti, objektiflere böyle görüntülendi.

Hasan - Simin ARAT - Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geride bıraktığımız yıllar boyunca yaşadığı sıkıntıların geride kalmasıyla birlikte rahatlamış görünüyordu. Maçın 65. dakikası oynanırken yerinden kalkan Başkan stadın çevresinde bir süre dolaştıktan ve adeta teftiş ettikten sonra stadın önündeki köftecinin yanına giderek burada uzun bir süre sohbet etti.

Fikret Orman / Foto: Mustafa DERYAHAN

Bu sırada yanına gelen ve üzerinde Beşiktaş forması olan bir çocuğu da seven başkan onu kucağına alarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Fikret Orman belki de bu sayede şampiyonluk yolunda ilerleyen takımı için totem yapıyordu.

Fikret Orman / Foto: Mustafa DERYAHANHacı SABANCI / Foto: Mustafa DERYAHANİlhan SABANCI - Foto: Mustafa DERYAHANMehmet MUTLU - Foto: Mustafa DERYAHAN
Son güncelleme: 12:24 - 12.04.2016