Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kar küreleri vitrinde buluştu
Kar küreleri vitrinde buluştu
Senenin en heyecanlı zamanlarının habercisi olan Vakko, ünlü sanatçı ve tasarımcıların kar kürelerinde gerçeküstü dünyalar sunduğu 'Vakko Snow Globes' sergisini özel bir davetle kutladı.
Exclusive 20 Aralık 2018 - 10:57

Farklı disiplinlerden 7 sanatçı ve tasarımcının hayalleriyle tasarlanan Vakko Snow Globes, önceki akşam Vakko Zorlu'da tasarımcıların da katıldığı özel bir davetle kutlandı. Davete ünlü sanatçı ve tasarımcıların da aralarında bulunduğu; Kezban Arca Batıbeki, Tayfun Mumcu, Ayşe Ege, Emir Uras ve Can Hakko, Pia Hakko, Güneş Mutlu, Buket ve Hayrettin Taşdelen, Bedriye-Jeffi Medina, Özlem Güsar gibi isimler katıldı.
emir-uras_kezban-arca-batibeki_cem-hakko_ayse-ege_tayfun-mumcu-4

Sanatçı ve tasarımcıların kar kürelerinde yakaladıkları gerçeküstü dünyalar, Vakko vitrinlerinde keşfedilmeyi bekliyor. Kar küresi tasarımları, masalsı bir anlatımla yılbaşının tatlı telaşını yansıtıyor.
tayfun-mumcu_vakko-kar-kuresi

Can Hakko, Pia Hakko

Can Hakko-Pia Hakko

Katılımcılar arasında; İngiliz şapka tasarımcısı Stephen Jones İstinye Park'da, çağdaş sanatçı Kezban Arca Batıbeki Zorlu'da, mimar ve tasarımcı Tayfun Mumcu Suadiye'de, Dice Kayek moda tasarımcıları Ayşe ve Ece Ege İstinye Park'da, mimar, tasarımcı ve sanatçı Emir Uras Kanyon'da, çağdaş sanatçı Blair Chivers Suadiye'de ve video sanatçısı Sırma Doruk Zorlu'da yer alıyor.

ronit-cem-hakko-5

Ronit-Cem Hakko

Berna Sağlam Naipoğlu, Jeff Hakko

Berna Sağlam Naipoğlu, Jeff Hakko

ayse-ege-2

Ayşe Ege

Son güncelleme: 12:51 - 20.12.2018