Koleksiyon tanıtımına cemiyetin ünlü isimleri ilgi gösterdi

Beymen’in stil sahibi, dürüst, cömert ve centilmen erkeklere özel hazırladığı Brothers X Beymen koleksiyonunun tanıtımı Maçka Residans’ta bulunan House of Brothers’da gerçekleştirildi. Koleksiyonun trunk show'unu izlemeye iş adamları ve tanınmış kişilerin yanı sıra basın mensupları da ilgi gösterdi. Davete katılanlar arasında Mustafa Toner, Burak Hatipoğlu, Murat Gordi, Kemal Aktaş, Tuğçe-Alihan Kızılkaya, Jale-Tolga Cinisli yer aldı.

Koleksiyon tanıtımına cemiyetin ünlü isimleri ilgi gösterdi

Brothers'ın dürüst, cömert ve centilmen figürüyle, Beymen'in premium, stil sahibi tasarımları özel bir işbirliği kapsamında Brothers X Beymen Koleksiyonu'nda buluştu.

Koleksiyon, Brothers'ı tanımlayan değerlerin yerli yerine oturduğu bir kurguya sahip. Doğru renkler ve kesimler, bir erkeğin sahip olması gereken aksesuarlar, Beymen'in ince zevkiyle buluşuyor. Lüksü olgunluk içinde deneyimleyen Brothers için Beymen kusursuz bir seçki sunuyor. Detaylara önem veren bu işbirliği, adın da anlaşılabileceği üzere, dostlarını kardeş gibi gören Brothers'ı anlatıyor.

Maskülen stili ile dikkat çeken koleksiyon, idealize edilmiş sartorial giyim anlayışının aksine kendi gustosuna ve hikayelerine sahip, eğlenceli detaylarla güncellenmiş bir erkeğin portresini çiziyor. Bu erkek; başarılı, iyimser ve elindekileri her zaman paylaşıyor.

KOYU RENKLİ TONLAR AĞIRLIKLI

Brothers'ın geleneklerine bağlı kalarak modernize ettiği Dandy Look'tan esinlenerek, Beymen Collection Erkek tasarım ekibi tarafından hazırlanan 13 parçadan oluşan koleksiyonda; bordo, bej, lacivert ve gri tonları dikkat çekiyor. Brothers yolculuğuna atıfta bulunan, kendine özgü tartan deseninin yoğun olarak kullanıldığı tasarımlarda, erkeklerin vazgeçilmezi yelekli takımlar, İskoç tartanı astarı ve yaka altı detayları ile zenginleşirken, alışılmış görüntünün aksine İtalyan yaka kol düğmeli denim gömlek ile tamamlanıyor. Koleksiyondaki gömlek seçenekleri arasında dip-dye efektli İskoç tartanı desenli poplin gömlek ve Brothers logolu Oxford gömlek de öne çıkıyor. Kış giyiminin vazgeçilmezi saç örgülü kalın hırka ise Brothers yazılı deri düğme ve renkli ribana detayları ile güncelleniyor.
beymen1ef
fe33dwree