Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lüks otomobil tutkunları Kavacık’ta buluştu
Lüks otomobil tutkunları Kavacık’ta buluştu
BMW ve BMW M tutkunları Kosifler Oto’nun Kavacık’taki yeni showroomu’nda gerçekleştirilen “Men’s World” etkinliğinde buluştu.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 14 Aralık 2017 - 11:56

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Kosifler Oto'nun Kavacık'ta açılan yeni showroom'u BMW M Serisi otomobillerin tanıtıldığı “Men's World” davetiyle otomobil meraklısı misafirleri ağırladı. Türkiye'de ilk kez sergilenen Yeni BMW M4 CS modeli, BMW M2 ve dünyada sadece 250 adet üretilen ve otomobil koleksiyonerlerinin vazgeçilmezi BMW M3 GTS (E92) modellerinin sergilendiği davette, Yeni BMW X3, Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ve BMW M760Li xDrive modelleri de davetlilerin beğenisine sunuldu. Kosifler Oto Kavacık'ın Genel Müdürü Cihan Kosif'in ev sahipliğinde gerçekleşen davette BMW Ürün ve Sürüş Eğitmeni Hakan Değerli BMW, BMW M ve BMW i markalarının tarihçesini, değerlerini ve özelliklerini anlattı.
kosiflerotokosifler23t4