Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lüks SUV’a lüks davet
Lüks SUV’a lüks davet
Maserati’nin Lüks SUV’u Levante Türkiye’de!
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 28 Nisan 2016 - 14:38

Maserati'nin lüks ve sportif SUV modeli Levante'nin Türkiye lansmanı için S Binicilik'te özel olarak gerçekleştirdiği lansman dikkat çekiciydi. Tofaş çatısı altında, Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati'nin lüks ve sportif SUV modeli Levante'nin Türkiye lansmanı için S Binicilik'te özel bir lansman daveti gerçekleşti.

Banu Aksoy-Tarakçıoğlu, Erdal Belkız, Gözde Aksoy

Tofaş CEO'su Cengiz Eroldu ve FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtımda Maserati'nin global partneri Ermenegildo Zegna'nın Maserati için özel olarak hazırladığı ‘capsule collection' dikkat çekti.

 

Gecede davetliler ayrıca Aksoy Holding'in Bodrum'da hayata geçirmekte olduğu villa-marina-otel projesi Epique Island ile ilgili de detaylı bilgi alırken; ünlü İtalyan lüks yat markası Pershing'in de katıldığı etkinlikte sergilenen model yat ilgi gördü. Gecenin yıldızı ise Türkiye'de 190 bin Euro'luk başlangıç fiyatına sahip Maserati Levante oldu.

İtalyan lüks ve sportif otomobil markası Maserati'nin ülkemizdeki temsilcisi FerMas Oto tarafından satışına başlanan ve ilk günden büyük ilgi gören Maserati Levante modeli seçkin bir davetli topluluğuna tanıtıldı. Maserati Levante'nin S Binicilik'te gerçekleştirilen özel tanıtımına, Ferrari ve Maserati sahiplerinin yanı sıra iş ve sanat dünyasından 300'e yakın seçkin davetli katıldı. Tofaş CEO'su Cengiz Eroldu ve FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen özel tanıtımda 190 bin Euro'luk başlangıç fiyatına sahip Maserati Levante gecenin yıldızı oldu.

Doğan Ekmekçi

İlk olarak mart ayında Cenevre Fuarı'nda tanıtılan, kısa bir süre sonra tüm dünya ile birlikte ülkemizde de satışa sunulan Maserati Levante'nin lansmanında bir konuşma yapan FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel, “Henüz pazara sunmadan bu seneki kotamızın neredeyse tamamını sattığımız yeni SUV modelimizi, Türkiye'de birçok Avrupa ülkesinden önce satışa sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Masha Mardi,-Ömer Seval

Maserati Levante, dünya genelinde henüz yollara çıkmadan çok yoğun ilgi görüyor. Bu nedenle 2016 yılında sınırlı sayıda Levante'yi Türkiye'de sahipleriyle buluşturabileceğiz” şeklinde konuştu.

Murat-Cevahir-Polat- Kemal Gülman
Son güncelleme: 12:25 - 22.01.2018