Sözcü Plus Giriş

Meşhur yalıda nikah var

Paramparça dizisinin çekimleri için aylık 50 bin dolara kiralanan Kandilli’deki meşhur Edip Efendi Yalısı’nda nikâh var.

Ünal DEMİRKAYA
Güncellenme: 06:11, 03/02/2017
Meşhur yalıda nikah var

Paramparça dizisinin çekimleri için aylık 50 bin dolara kiralanan Kandilli'deki meşhur Edip Efendi Yalısı'nda nikâh var. Cemiyet hayatının ünlü ismi Zeynep Keyman, armatör Murat Mengenecioğlu'nun geçtiğimiz yıl boşandığı eşi Ebru Yücebaşoğlu ile yaşadığı bu görkemli eve gelin geliyor. Mengenecioğlu eşi Ebru Hanım'dan boşanmadan önce Keyman'la birliktelik yaşamaya başlamıştı. Uzun yıllar Mehmet Garan'la evli kalan iki çocuk annesi Zeynep Keyman, şu sıralar tatlı bir telaş içinde. İkinci baharlarını yaşayan çift, şubat sonunda Kandilli'deki meşhur yalıda nikâh masasına oturacak. Mütevazı bir davet planlayan çiftin nikah törenlerine sadece aile fertleri ve dostları katılacak. Davetiyeler şimdiden çiftin dostlarına ulaştı. Haydi hayırlısı. İkinci baharlarını yaşayan sevgililer, aradıkları mutluluğu bulur inşallah.

15

Kader bu olsa gerek

Murat Mengenecioğlu'nun yasak aşkı yüzünden evliliğini bitirdiği eşi Ebru Yücebaşoğlu'nun da evli iş adamı Kaya Ersu'yla aynı evi paylaştığı dedikodusu herkesin dilinde. İhanete uğradığı için boşanıp evli bir adamla birliktelik yaşamak hayli ilginç.  Doğrusu yaşananlar, ‘Paramparça' dizisindeki senaryoyu hatırlatıyor. Bu arada Ebru Yücebaşoğlu ile Kaya Ersu birlikteliğinde mağdur olan Aslı Ersu, eşi Kaya Ersu'dan boşanmamak için elinden geleni yapıyormuş.

6 14