Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Koç mezarı başında anıldı
Mustafa Koç mezarı başında anıldı
Kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ölümünün 2'nci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen törenle anıldı.
Exclusive 21 Ocak 2018 - 15:50

Fotoğraflar: Mustafa KIZGINYÜREK

2016 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü iş adamı Mustafa Koç, ölümünün 2’nci yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında düzenlenen törenle anıldı.

koc-anma-1

Dedesi Vehbi Koç’un yanında yer alan kabri başında düzenlenen anma törenine, eşi Caroline Giraud Koç, kızları Esra ve Aylin Koç, annesi Çiğdem Meserretçioğlu (Simavi), kardeşleri; Ömer ve Ali Koç, Ali Koç’un çocukları; Kerim Rahmi Koç ve Leyla Koç, Mustafa Koç’un halası Semahat Arsel, eniştesi İnan Kıraç, iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

koc-anma-2carolinekoc-anma-3boynerkoc-cenaze-anma

TÖRENDE GÜVENLİK ÖN PLANDA TUTULDU

Özel Harekat polisinin mezarlık çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldığı törene katılanlar, X-Ray cihazından geçerek tören alanına alındı. Kur’an-ı Kerim okunması ile başlayan anma töreni, yapılan duanın ardından son buldu.

koc-anma-5

Anma töreninin ardından Taksim Divan otelde düzenlenen mevlide iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. Katılan davetlilere Mustafa Koç anısına yemek ikram edildi.

DOST VE YAKINLARI DA PAYLAŞIMLARIYLA ANDI

Mustafa Koç’la ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan dost ve yakınları onu bir kez daha yad etmiş oldu.

SERRA TOKAR

serra-toker-ic

CEM BOYNER

cem-boyner-ic
Son güncelleme: 16:12 - 21.01.2018