Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nisa’ya malum olmuş!
Nisa’ya malum olmuş!
Survivor’ın ilk haftalarında Sercan ile Nisa arasında yaşananlar çok konuşulmuştu. Sercan Yıldırım eleme adayı olarak Nisa'nın adını verince genç kızdan dikkat çeken bir açıklama geldi.
Exclusive 23 Haziran 2020 - 08:04

Survivor 2020’nin 115. bölüm 3. bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor 2020 Mavi takımdan Survivor Nisa, Kırmızı takımdan Survivor Sercan hakkında konuştu. Sercan’ın adını söylemesini beklediğini belirten Nisa;

“İlk fırsatta adımı söyleyeceğini biliyordum, o gün gelecek ve intikam alacak diye düşünüyordum. Sadece Evrim’in karşısına çıkmam için adımı söylemedi, benden intikam almak için adımı verdi” şeklinde ifadeler kullanarak adeta Sercan’ın yarışmaya duygularını kattığını gösterdi.

“ZARAR GÖRMESİNİ İSTEMEDİM”

Konseye içinde notlar olduğunu söylediği çantasıyla gelen Sercan Yıldırım, Nisa ile ilgili ilk defa açıklama yaptı. Nisa’ya karşı hep koruyucu olduğunu ve zarar görmesini istemediğini söyleyen Sercan, şunları söyledi:

“En başından bugüne kadar bir çok şey yaşandı. Kendisinin hiç bir zaman zarar görmesini istemedim. Ama zarar gören ben olmuştum. Olaylar tamamen kapanmış ve ben de kendi içimde de kapatmıştım. Ama tekrardan sanki ben peşinde koşuyormuşum havasını vermesi beni çok üzdü ve etkiledi de. Bunu yediremedim kendime. Son oyundaki performansımı da kötü etkiledi.

“CEMAL CAN DA YAŞANANLARA ŞAHİT”

Asla peşinden koşan ben olmadım, o da olmadı. Ama tek taraflı yaşanmadı bir şeyler, bunu herkesin bilmesini isterim. Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı. Ama benim de bir gururum ve bir duruşum var. Olaylara çok yakından şahit olan Ezgi, Aycan ve Aşkım var. Ayrıca en yakın arkadaşı olan Cemal Can da bu yaşananlara şahit. Ona da sorabilirsiniz. Bunu herkes bilsin istedim. Ancak detay vermiyorum. Bir çok not var yanımda, göstermek istiyorum ancak gerek yok. Keşke olay kapansaydı ve ben bu saçma açıklamayı yapmasaydım. Ancak bunu kendisi yaptırdı bana. Böyle bir açıklamayı istememiştim.”

Son güncelleme: 14:31 - 23.06.2020