Özel işbirliği

Sephora, Amerikalı dövme sanatçısı Kat Von D ile birlikte özel bir işbirliğine imza atıp vegan makyaj koleksiyonunu tüketicinin beğenisine sundu.

Özel işbirliği

Bugün marka mağazalarında satışa sunulan koleksiyonun tanıtıldığı etkinlikte pek çok ünlü isim hazır bulundu.

sephora_turkiye_pazarlama_direktoru_ayca_-kaya__sephora_turkiyepazarlama_muduru_-gokcen_akyol_yamaner genel-2 seyma-ilicali-carolina-aldrovandi-9

Soho House'da gerçekleşen etkinlikte Başak Dizer Tatlıtuğ, Eliz Sakuçoğlu, Sanem Tezman, İpek Toplusoy, Merve Büyüksaraç, Öykü Serter ürünleri dikkatle inceledi.

sanem-tezman-3

Seyahat tutkunlarını buluşturan davet

Zorlu Center, keşif rotaları ve günümüz seyahat trendlerinin konu edildiği özel bir davete ev sahipliği yaptı.

raffles-istanbul-travel-talk-7

Seyahati yaşam biçimi haline getirmiş Özlem Avcıoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı organizasyona iş ve cemiyet dünyasından pek çok isim katıldı.

asli-kuseyrioglu gamze-cizreli

Bu isimler arasında yer alan Gamze Cizreli, Aslı Kuseyrioğlu, Berna Sağlam Naipoğlu gibi isimler sohbetin tadını çıkarırken çay menüsünün tadına bakmayı da ihmal etmedi.

berna-saglam-naipoglu_aytul-ayke-firatoglu_ozlem-avcioglu_yonca-bagana1 zeynep-ustunel

Amerika'dan canlı yayın

‘Global Wellness Day'in yaratıcısı Belgin Aksoy Berkin, Amerika yolcusu… 9-11 Ekim tarihlerinde Florida'da düzenlenecek 11. Global Yaşam Zirvesi'ne katılacak olan Berkin, etkinlikte Wellness Day Kids (Çocuklar için İyi Yaşam) projesini tüm dünyaya tanıtacak.

belgin-aksoy-berkin-1

2018 yılı hedeflerini NBC TODAY Show'da canlı yayın konuğu olarak anlatacak isme 11. Global İyi Yaşam Zirvesi'nde  Dr. Mehmet Öz, Dr. Andrew Weil ve ‘Buz Adam' lakaplı sıra dışı dünya rekortmeni Wim Hof gibi isimler de eşlik edecek.

41 kere Maşallah!

Nilgün Belgün, 41'inci sanat yılını 23 Ekim'de Zorlu PSM Drama Sahnesi'nde kutluyor. Yaşamından ve tecrübelerinden yola çıkarak sahnelediği danslı-müzikli oyunu “Nilgün Belgün'le Aşk ve Komedi”, 23 Ekim akşamı 500. kez izleyiciyle buluşacak.

nigun-belgunle-ask-ve-komedi

100. sayıya eğlenceli gece

Dokuz yıl önce yayınlanmaya başlayan ve genel yayın yönetmenliğini Salih Keçeci'nin yaptığı ‘Quality of Magazine'in 100. sayısı yayınlandı.

salihkececi

Günay Restaurant'ta 100. sayı şerefine verilen davete iş, cemiyet, spor ve magazin dünyasının seçkin isimleri katıldı. Fatih Ürek konuklara şarkılarıyla unutulmaz bir akşam yaşattı.