Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rıdvan Dilmen’in taktiği
Rıdvan Dilmen’in taktiği
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in spiker Tuğba Dural ile evlenme kararı aldığı konuşuluyor.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 7 Nisan 2016 - 17:05

Rıdvan Dilmen, 1999 yılında evlendiği Ayşe Hanım'dan geçtiğimiz aralık ayında boşanmıştı. Futbolculuk kariyerinden sonra şimdilerde NTV Spor'da yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen'in, aynı kanalda spikerlik yapan Tuğba Dural ile evlilik kararı aldığı şimdilerde gündemde. Bundan iki yıl önce Sözcü gazetesi muhabirlerinden Tarkan Abdullahoğlu'nun görüntülediği bu gizli aşk, 23 Şubat 2014 tarihinde Sözcü gazetesinde yayınlanmıştı.

Rıdvan Dilmen
O zamanlar evli olan Dilmen, çıkan haberi yalanlamıştı. Ee, şimdi ne oldu? Aşk doğru çıktı. Evli çapkınların meşhur bir lafı vardır: “Sevgilinle yatakta dahi yakalansan inkar edeceksin…” Herhalde Rıdvan Dilmen'in de taktiği bu…

Sarıyer'de futbol oynadığı dönemdeki ilk evliliğinden bir oğlu olan Rıdvan Dilmen'in Ayşe Hanım'dan da bir kızı bulunuyor. Dilmen geçtiğimiz aralık ayında ikinci evliliğini noktalamıştı. Tuğba Dural ise 2011'de ilk evliliğini yapmış ve bu birlikteliği 2012 yılında sonlandırmıştı.