Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahika, Dominik’ten hayranlarına mesaj verdi
Şahika, Dominik’ten hayranlarına mesaj verdi
Survivor 2017'ye veda eden Şahika Ercümen'den uzun veda yazısı.
Exclusive 28 Nisan 2017 - 08:59

Serbest dalışta Türkiye rekorunu elinde bulunduran Şahika Ercümen, Survivor 2017 macerasının ardından sosyal medya hesabından uzunca bir yazı kaleme aldı. İşte Şahika’nın herkese teşekkürler diyerek bitirdiği o yazı:
“Hayatımın en zor maceralarından biri geride kaldı. Fiziksel ve psikolojik olarak çok yorgun bir zamanımda, kondisyon anlamında en düşük olduğum anda dünyanın en zor yarışmasına katılmış oldum fakat her ne şartta olursa olsun kişiliğimden ödün vermedim, neysem oydum. İllaki hatalarım oldu ama hep çevremdekilere kalbimden geldiği gibi davrandım, doğru bildiğimin arkasında durdum ve her şeyden önemlisi kazanmak için her yol mubah diyerek ilerlemedim. Çünkü benim için hayatta zihniyet, vicdan, adalet, dürüstlük ve saygı; iyi niyet ile harmanlanması gereken en önemli kriterler. SURVIVOR parkurun yanında doğa şartları ve psikolojik etmenlerle de mücadele etmek anlamına geliyor benim için.

sahika-ic

Balina Adası’nda geçirdiğim her anın hakkını vermeye çalıştım. Aile hasreti ve özgür olamama duyguları şüphesiz beni en çok zorlayan etmenlerdi. Bir de bunun yanına insanlarla mücadele etmek zorundaydım fakat bu zorluklar beni çok daha güçlendirdi. Ben orada bunları yaşarken bir sürü iyi kalp de benimle gülmüş, benimle ağlamış, benimle kızmış. Gözlerimden mutluluk gözyaşı gelerek okudum sevgi dolu içten samimi mesajlarınızı. Ve sırf bu yüzden bile diyorum ki her şeye rağmen iyi ki katılmışım. Benim için elendim diye üzülen tüm dostlarım sakın üzülmeyin! Biraz dinlendikten sonra süper projelerle kaldığımız yerden daha da güçlü ve büyük bir aile olarak devam edecegiz. Bana bu fırsatı ve sizlere ulaşma imkanı veren @acunilicali ve @acunmedya ya, aileme, sosyal medyamı büyük bir özveri ile yöneten Gülşah ve Dilek’e ve benimle nefesini tutan, destekleyen herkese sonsuz teşekkürler! Dominik’ten en derin sevgilerle… Şahika”