Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyete 23 Nisan için pişirdi
Sosyete 23 Nisan için pişirdi
Sanat ve cemiyet hayatı bu etkinlikte buluştu, 23 Nisan için pişirdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 20 Nisan 2016 - 15:18

Arçelik Mucize Lezzetler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı temasıyla cemiyet hayatının ünlü ünlü anneleri ve çocuklarını USLA Akademi’de düzenlediği pişirme etkinliğinde bir araya getirdi.

AYŞEGÜL - DEFNE YÜKSEL

Çocuklar, şef Günay Kardaş eşliğinde birbirinden lezzetli meyveli ve çikolatalı cupcake’leri aşk ile pişirdiler. Çocuklar ve anneleri mutfakta hazırladıkları birbirinden lezzetli meyveli keklerini daha sonra rengarenk süslediler.

BEGÜM - BERK KARAMAHMUTOĞLU

Usla Akademideki Arçelik mutfağında yaşanan unutulmaz saatlerde Sitare Akdilek, Elif Gönlüm, Begüm Karamahmutoğlu, Yelda Güral, Candan Ramazanoğlu, Ayşegül Yüksel, Begüm Özer gibi isimler boy gösterdi.

CANDAN - ALİ - ALİSA RAMAZANOĞLU 

KIZIYLA PİŞİRDİ

Katıldığı etkinlikte kızı Su ile mutfakta kek hazırlayan Pınar Altuğ, yazın denizcilikle ilgili yeni bir projesinin olduğunu söyleyip, detaylarını açıklamaktan kaçındı.

SU ATACAN

Kızı Su’nun doğduğundan bu yana mutfakla içli dışlı olduğunu anlatan Altuğ “Kızım doğduğundan beri bana mutfakta eşlik ediyor. Dolma yaparken bana biber verirdi.

PINAR ALTUĞ - SU

Masa kurmaya, servis yapmaya yardım eder, karıştıracak yemekleri karıştırır. Yemek yemeyi çok seviyorum ama spor da yapıyorum” dedi.

ELİF GÖNLÜM - KEREMCANSİTARE - ASLI AKDİLEK