Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Tuvalete Merhaba’ platformundan eğlenceli etkinlik
‘Tuvalete Merhaba’ platformundan eğlenceli etkinlik
Tuvalete Merhaba" platformunun 6. yılını cemiyet hayatının tanınmış anne ve çocuklarının katıldığı keyifli bir etkinlikle kutladı.
Exclusive 14 Nisan 2016 - 17:17

Selpak, çocukları tuvalet eğitimine başlamamış ya da tuvalet eğitiminde sorunlar yaşayan anne-babalara destek olmak için hayata geçirdiği “Tuvalete Merhaba” platformunun 6. yılını cemiyet hayatının tanınmış anne ve çocuklarının katıldığı keyifli bir etkinlikle kutladı. Prof. Dr. Bengi Semerci’nin konuşma yaptığı ve ünlü annelerin sorularını yanıtladığı etkinlikte; çocuklar eğitim atölyelerinin ardından gün boyunca eğlencenin tadını çıkardı.

Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, Bengi Semerci Enstitüsü işbirliğiyle hayata geçirdiği ve 300 bin aileyle iletişime geçtiği ‘Tuvalete Merhaba’ platformunun 6. yılını, eğitim verdiği ünlü anneler ve çocuklarıyla kutladı. Çocuklarıyla birlikte katıldığı 6. yıl etkinliğinde keyifli dakikalar yaşadı.

Celal Raşit Eren- Ayşe Kucuroğlu- Bilge Eren
Celal Raşit Eren- Ayşe Kucuroğlu- Bilge Eren

Ada- Esra- Ege Kızıltaş
Ada- Esra- Ege Kızıltaş

Bengi Semerci
Bengi Semerci

Zeynep Ilıcalı

Son güncelleme: 14:07 - 15.04.2016