Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Süreyya Yalçın’dan ‘Helikopter’ açıklaması
Süreyya Yalçın’dan ‘Helikopter’ açıklaması
Eşi Ozan Baran'ın kendisine hazırladığı danslı ve müzikli doğum günü partisi ile 35 yaşına giren Süreyya Yalçın'ın, eşinden bu özel gün hediyesi olarak helikopter aldığı haberi magazin gündemine oturdu.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 20 Aralık 2019 - 11:22

100 bin lira vererek mekanı kapatan Baran, Brezilya’dan getirdiği 10 kişilik özel dans ekibi ile eşine unutulmaz bir doğum günü yaşattı. Ancak revü kızlarının dans şovları sergilediği bu renkli ve eğlenceli gecenin görüntülerinden çok geceye Ozan Baran’ın eşine aldığı iddia edilen helikopter damgasını vurdu.

HELİKOPTERİ SÜREYYA’YA SORDUM

Köşe yazılarına kadar taşınan bu helikopter hediyesi olayını Süreyya ile konuştum. Eşi ile Amerika’da yaşayan ve zaman zaman Türkiye’ye gelen Süreyya, hakkında yapılan ‘hediye helikopter’ haberlerine; “Ozan’ın bana helikopter almış olduğuyla alakalı haberlerin hiçbir gerçeklik payı olmamakla beraber, gerçekten çok yaratıcı bir hayal ne denilebilir ki!” şeklinde açıklık getirdi.

Son güncelleme: 13:07 - 20.12.2019