Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da Sercan ve Nisa gerilimi
Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelecek olan 114. bölümünde ada konseyine Sercan ile Nisa arasındaki yüzleşme ekrana damga vuracak. . Survivor'da son dokunulmazlığı kazanan Sercan'ın 2. eleme adayı olarak Nisa'nın adını söylemesi sürpriz gelişmelere yol açıyor.
Exclusive 22 Haziran 2020 - 08:44

Survivor’ın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde, haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynanacak ve bir isim daha elemeye kalacak. Survivor’da ilk eleme adayı Cemal Can’ın adını söylediği Evrim olmuştu. Survivor son bölümde ise dokunulmazlığı kazanan Sercan, 2. eleme adayı olarak Nisa’nın adını söyledi. Böylece Nisa Survivor’da ilk defa eleme potasına girdi.
Survivor’da yarışan eski futbolcu Sercan Yıldırım’ın geçtiğimiz aylarda yayınlanan bölümlerdeki açık artırma sırasında “Nisa'ya kıyamıyorum” sözleri damga vurmuş ve sosyal medyada uzun süre gündem olmuştu. İkili arasında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak Sercan’ın baş başa konuştuğu Nisa’nın “Senin abi gibi görüyorum” sözleriyle bu iddialar noktalanmıştı.

“ADIMI YAZACAĞINI BİLİYORDUM”

Survivor’ın yeni bölümündeki konseyde ise, Sercan ile Nisa arasında yüzleşme yaşanacak. Sercan’ın eleme adayı yaptığı Nisa’nın konseyde “Bir gün gelecek ve benden intikam alacak. İlk fırsatta adımı yazacağını biliyordum” şeklinde konuşması herkesi şaşırtıyor.

“BENİM DE BİR GURURUM VE DURUŞUM VAR”

Sercan Yıldırım’ın adada arkadaşlarıyla konuşurken ve verdiği röportaj sırasında, “Ben birinin peşinden koşuyormuşum havası verildi O zaman her şey dökülsün. Bana gelen notları açmadım. Bir sonraki konseyde açmayı düşünüyorum” sözleri dikkat çekiyor. Konseyde ise Nisa iddialarına açıklık getirmek isteyen herkesi şaşırtan bir çıkış yapıyor.

Son güncelleme: 10:13 - 22.06.2020