Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
SWEATers’la hadi dediler
SWEATers’la hadi dediler
İş dünyasının ünlü isimlerinden Cem Boyner’in kızı Elif Boyner, daha sağlıklı ve mutlu olmak için birbirini harekete geçiren, destekleyen ve motive edenlerin buluşması için tasarladığı spora dair aradıkları her şeyin bulunabildiği mobil uygulama olan SWEATers’in lansmanı önceki gün düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleştirildi.
Exclusive 17 Mayıs 2017 - 16:18

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener'in girişimiyle kurulan ‘SWEATers'ın tanıtımına işadamı Cem Boyner'de eşi Ümit Hanım'la birlikte katılarak kızını yalnız bırakmadı.

boyner3

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener'in sunumuyla gerçekleşen tanıtımda davetlilere detaylı bilgiler verildi. Kullanıcıların spor arkadaşı ve etkinlikler bulmasına yardımcı olacak olan SWEATers sayesinde amatör veya profesyonel spor arkadaşlarından spor salonlarına, sağlıklı yeme içme mekanlarından spor markalarına kadar pek çok bilgiye kolaylıkla erişilebilecek.

boyner1boyner2boyner
Etiketler