TOÇEV yeni binasına kavuştu

Kurulduğu 1994 yılından bu yana beş milyonun üzerinde çocuğun hayatına dokunan TOÇEV, Ortaköy’deki yeni ofisinin açılışını önceki gün destekçilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

TOÇEV yeni binasına kavuştu

Ana misyon olarak okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV, daha başarılı çalışmalar yürütebileceği alt yapıya kavuşmuş oldu. TOÇEV'in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun'un ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine iş ve cemiyet hayatından tanınmış simalar katıldı.

“ÇOK UZUN ZAMANDIR KURDUĞUMUZ BİR HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Yeni ofisin yapım aşamasında bir çok destekçinin yardımını yanında hisseden TOÇEV'in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun, “Bugün çok mutluyuz. Çünkü çok uzun zamandır kurduğumuz bir hayalimizi daha gerçekleştirdik ve yeni ofisimize taşındık” dedi. Uygun, “Yeni ofisimiz gerçekten sunduğu imkanlarla çok daha başarılı çalışmalar gerçekleştirmemiz için bize imkan sunuyor. Bundan sonra biz de daha çok çocuğumuza ulaşmak ve onları daha aydınlık Türkiye için eğitimli bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalarımızı güçlendireceğiz. Yeni ofisimizde öğrencilerimize ihtiyaç duydukları konulardan gönüllülerin desteğiyle etütler, sanatsal çalışmalar ve atölyeler gerçekleştirebilecek, diğer STK'lara ihtiyaç duydukları konularda eğitimler verebileceğiz. Böylelikle de çalışmalarımızı çok daha geniş bir alana taşıyıp toplumsal faydayı güçlendire bileceğiz. Yeni ofisimizin yapım aşamasında yanımızda olan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. Erol Evgin'in kendisi gibi şarkıcı olan oğlu Murat Evgin de açılışa oğlu Erem'le birlikte katıldı.
3wqds wdw