Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler “Saçım saçın olsun” projesine destek verdi
Ünlü isimler “Saçım saçın olsun” projesine destek verdi
Elidor, kanser hastalığına farkındalık yaratmak ve kanser tedavisi görenlere destek olmak için çıktığı yolculuğu Fi Çi dizisi ve Belçim Bilgin’in dizi entegrasyonu ile başlattı!
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 14 Şubat 2018 - 11:02

13 Şubat Salı gecesi Gaia Gallery' de düzenlenen müzayedeye katılarak kadınlara “farkında ol, destek ol” projesine sosyete ve magazin dünyasından bir çok ünlü isim katıldı. Ünlü isimler Kanser Savaşçıları Derneği'nin “Saçım Saçın Olsun” projesine destek vererek, kanser hastalarına “yanındayım” mesajı verdi.

ÖZEL BİR HEYKEL TASARLANDI

Kanser hastalığı ile mücadele eden kadınların yanında olmak amacıyla başarılı özel bir heykel tasarlandı. Yaşadıkları zorluklar karşısında birbirine destek olmak isteyen kadınların gücünü ve dayanışmasını bir heykeltıraş sanatçısı tasarladığı heykel ile destek verdi.

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞA SUNULDU

Açık artırma ile satışa sunulan heykeli bir yardımsever 20 bin dolar ile alarak Kanser Savaşçıları Derneği'ne katkıda bulundu.