Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Vaad Edilmemiş Topraklar’ isimli sergiye büyük ilgi
‘Vaad Edilmemiş Topraklar’ isimli sergiye büyük ilgi
Pilevneli, Dolapdere’nin açılışının üzerinden henüz sadece bir yıl kadar geçmiş olmasına rağmen, yepyeni bir mekanla sanatseverlerle buluşan Pilevneli Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Likör Fabrikası’nın yerinde, 2. Sergisini üç sergiye birden ev sahipliği yaparak açtı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 14 Şubat 2019 - 10:45

Pilevneli Project tarafından 12 Şubat-24 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Kâğıt’ başlıklı sergi ve Kezban Arca Batıbeki'nin “Vaad Edilmemiş Topraklar” isimli kişisel sergisinin yanı sıra EAA-Emre Arolat Architecture tarafından gerçekleştirilen “Genç Cumhuriyetin Cesur Hamlesi Olarak Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası ve Dahası:Kent Hafızası Bağlamında Vıkvıklanmalar” adlı sergide de Mecidiyeköy Likör Fabrikasının tarihi hikayeleri yer aldı.

CEMİYET VE İŞ DÜNYASI AKIN ETTİ

Pilevneli Gallery kurucusu Murat Pilevneli ev sahipliğinde yapılan sergi açılışına kültür-sanat, cemiyet ve iş dünyasından Esra-Zafer Civelek, Ayşegül Dinçkök, Birce Akalay, İnci Aksoy, Lara Kamhi, Tilda Tezman, Şebnem Dinçgör, Güllü Aybar, Malkoç Sualp gibi isimler katıldı.

Tilda Tezman Şebnem Dinçgör-Ayşegül Dinçkök

Aslı Pamir, Murat Pilevneli – Esra, Zafer Civelek

İnci Aksoy, Güllü Aybar, Malkoç Sualp, Kezban Arca Batıbeki