Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni mimari tasarım tanıtıldı
Yeni mimari tasarım tanıtıldı
'Canto 21' iç mimaride fark yaratan yeni koleksiyonunu Kuruçeşme’de bulunan Showroom’unda tanıttı. Koleksiyon tanıtımına cemiyet hayatından bir çok isim katıldı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 12 Ocak 2018 - 14:23

Bugüne kadar yalı, villa, mücevher mağazası, giyim mağazası gibi projelere imza atan mimarlık şirketi, iç mimariye değer katacak, sıra dışı doku, desen, tasarıma sahip ve ağırlığı olan malzemelerden oluşan “Enchanted Objects” koleksiyonunu tanıttı.  Gerçekleşen davete iş, moda, sanat ve cemiyet hayatından isimler katıldı.

MODERN YANSIMAYI OLUŞTURMAYI ARZU EDİYORLAR

Tarihte kalıcı olmuş ve klasikleşerek kabul görmüş tasarımların modern bir yansımasını oluşturmayı arzu eden genç iç mimarlar, farklı doku ve malzemeleri bir arada kullanarak hazırladığı koleksiyonu kullanılabilir sanat olarak nitelendiriyor. Sehpa, konsol, aydınlatma, sanat eserleri ve aksesuvarlardan oluşan sıra dışı koleksiyon davetlilerin beğenisini topladı.
canton211q321563

Son güncelleme: 14:29 - 12.01.2018
Etiketler