Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aila İstanbul’a merhaba diyor
Aila İstanbul’a merhaba diyor
İstanbul, yeni bir mekana daha kollarını açıyor. Aila, Mısır Çarşısı'nın renkli baharatlarından oluşturulan kütüphanesi, geleneksel motifli iç mimarisi, ve eğlenceli konseptiyle ziyaretçilerine merhaba diyor.
Gurme 25 Nisan 2017 - 11:44

2 Mayıs'ta açılacak olan Aila, şef Umut Karakuş’un önderliğinde otantik Türk lezzetlerini ziyaretçilere tattıracak. Anadolu lezzetlerini öne çıkaracak olan Aila, Fairmont Quasar İstanbul'un bahçe katında yer alıyor.
aila3MİSAFİRLERİ BAHARAT KÜTÜPHANESİ KARŞILAYACAK

Tasarımı ile dikkat çeken mekan, bünyesindeki dört özel alan ile akşam yemeğini farklı bir deneyime dönüştürme hedefinde. Mekana gelenleri, Mısır Çarşısı'ndaki rengarenk görüntüleri ile İstanbul'un simgelerinden biri haline gelen baharatlar için özel olarak hazırlanan Baharat Kütüphanesi ve geleneksel çiniler karşılayacak. Şefler, konukların önünde mezeleri hazırlayacak ve sohbet imkanı sunan ocakbaşında lezzetleri hazırlayacak.