Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coyo
Coyo
Tacolar önünüzde yapılıyor ve içine menüden seçtiğiniz her şey yine taze konuluyor.
Ebru ERBERDİ
Gurme 5 Nisan 2016 - 10:05

Miami’nin son günlerde en popüler yerlerinden biri olan Wynwood Walls gençlerin, lokallerin ve turistlerin en popüler uğrak yeri… Size harika bir taco yemek icin Coya'ya gitmenizi tavsiye ediyorum. Restoranın ana prensibi her şey taze… Tacolar önünüzde yapılıyor ve içine menüden seçtiğiniz her şey yine taze konuluyor. Local Meksika biralarını da burada tatmanız mümkün… O kadar rahat bir yer ki masalar uzun ve konforlu ve herkes birbiriyle oturuyor.. Wynwood Walls tüm duvarlarındaki harika resimleriyle sizi bambaşka bir dünyaya götürürken Coya Taco size gerçek lezzetleri sunup içecekler ve soslarla birlikte sizi kendinizi Meksika'da hissettiriyor.

Bu mavi ve uzun masa konsepti gerçekten çok sıcak ve iştah açıcı geliyor. Yanınızda yabancılar bile otursa son derece keyifli ve sohbetinizi edebileceğiniz bir ortam… Self servis olmasının aslında hiç bir önemi yok çünkü siparişinizi verdikten sonra yemeğiniz masanıza geliyor… Sadece içeceklerinizi kendiniz alıyorsunuz.

Gerçek Meksika birası ve güzel bir taco yemek istiyorsanız muhakkak burayı denemelisiniz… Ancak altını çizmek istediğim bir konu var ki çok önemli kişnişi sevmiyorsanız işiniz burada zor…

Etiketler