Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gece pikniğinde buluşacaklar
Gece pikniğinde buluşacaklar
'Türkiye’nin ilk gece pikniği' sloganıyla düzenlenecek olan Urban Picnic için geri sayım başladı. Etkinlik, 5 - 6 Mayıs’ta Maslak Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek.
Gurme 27 Nisan 2017 - 10:12

Türkiye’de ilk defa gece vakti insanları piknikte buluşturacak olan, Yemek.Com ile Hybrid’in organize ettiği Urban Picnic’te farklı tarz ve mutfaklardan yemeklerin yanı sıra, oyunlar, danslar ve konserler de sergilenecek. Gece pikniğini bir karnaval havasına büründürmek isteyen etkinlik ekibi, iki gece boyunca düzenlenecek olan buluşmanın, akşam saat 18.00'den gece 01.00'e kadar süreceğini söyledi.

YEŞİLLİKLER ÜZERİNDE KARNAVAL HAVASI

Urban Picnic'te İstanbul'daki popüler yeme-içme noktalarından seçilecek 40'tan fazla lezzet standı yer alacak. Türk mutfağından vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak lezzetlerine kadar onlarca farklı seçenek katılımcılarla buluşturulacak. Etkinlik süresince dileyen dans şovları, oyunlar ve sokak çalgıcıları ile eğlenecek, dileyen hamağına uzanıp kafasını dinleyecek. Etkinliğin ilk gününde Türk rock grubu Pinhani de sahne alacak. Urban Picnic biletleri günlük 125, iki günlük ise 200 TL’den satışa sunuldu. Etkinliğe katılmak isteyenler Biletix’ten biletlerini temin edebilir.

Son güncelleme: 11:01 - 27.04.2017