Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul’un en başarılı Seafood Brasserie’si Kiss The Frog…
İstanbul’un en başarılı Seafood Brasserie’si Kiss The Frog…
Kadın eli değen her yer başka olur diyoruz ya işte Kiss The Frog bu yerlerden biri…
Ebru ERBERDİ
Gurme 7 Aralık 2018 - 13:06

Zaman zaman taklitleri açılıyor ama fazla dayanamayıp kapanıyor. Deniz mahsülleri ile farklı yemekler çıkarmak ve yorumlamak çok kolay iş değil… Bilgi birikimi, deneyim, vizyon ve tabii ki araştırma ile çok çalışmak ister. Bizim gibi kültürler yeniliklere çok açık değildir. Trend olanı takip eder. Dolayısıyla bu tip yenilikçi mekanlar ayakta kalmak için her daim aynı lezzeti ve servisi vaadederler. Gül Etker, çalışkanlığı ile bu sektörde gerçekten alkışı hak eden kadınlardan biri…

7ccccd2d-9ea0-475a-993b-723ae2c3eaa0

Kiss The Frog artık müdavimi olunan bir yer oldu. Dekorasyonu da yenilenmiş ve çok daha ferah bir atmosfere sahip olmuş. Menü istemeden sipariş veren bir çok müşteri ile karşılaşabilirsiniz. Sadece deniz mahsüllü lahmacun yemek için bile gelen var.

Simi karidesi, balıklı humusu, kalkan sushi ve çok az yerde bulacağınız Sülünez'i burada keyifle yiyebilirsiniz.

img_4067
img_4068

img_4070

After eight dondurmalı profiteröl yemekten sonra olmazsa olmaz bir final diyebilirim.

img_4081

Yılbaşı da yaklaşıyor alternatif olarak hem yemekleri hem ambiyansından yılbaşı gecesi tercih edilebilir güzel bir mekan. Plan yapmadıysanız burayı da alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.

Son güncelleme: 13:12 - 07.12.2018