Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kartalkaya
Kartalkaya
Türkiye’de kayak her geçen gün daha popüler hale geliyor. Günübirlik bile olsa kayak sporunu sevenler sabahın erken saatlerinde yollara dökülüyor.
Ebru ERBERDİ
Gurme 20 Şubat 2018 - 11:24

Geçen hafta biz de hafta sonu tatili için Kartalkaya'nın yolunu tuttuk. Dolar ve Euro nun yükselmesiyle artık gerçekten Türkiye'de tatil çok daha avantajlı bir hal aldı. Kartalkaya tam anlamıyla iki ana tesisten oluşuyor. Grand Kartal ve Kartal otel tarafı diğeri de Dorukkaya ve Kaya Palazzo tarafı…Ben gitmişken iki tarafı da yaşamak istedim. Kartal otel tarafı daha sakin, son derece güler yüzlü personeli ile hafta sonu çocuklu bir aile için çok ideal…Her şey dahil sistemlerde yemek kalitesi hep biraz düşük olur ama gerçekten gördüm ki büfeler ve menüler özenle hazırlanmış.

kartalkaya-ic

“OĞLUM HEPSİNDEN TATMAK İSTEDİ”

Ben sizleri gerçekten çok etkilendiğim bir yere Drop Lounge a götürmek istiyorum. Sevgili Erkan Ünal tecrübesi ile çok keyifli bir ortam yaratmış. Ama asıl benim enterese olduğum tabii ki yemekler… Gelen tüm yemekler o kadar lezzetliydi ki 2,5 yaşında yemek yedirmekte zorlandığım oğlum bile hepsinden tatmak istedi. Her türlü malzemenin en iyisini kullanmışlar ve sunumlarda da gerçekten çok başarılılar. Servis o kadar kalabalık olmasına rağmen kusursuzdu. Fiyatlar yemek ve servis kalitesine göre de makul denilebilir…

kartalkaya-ic-2

Cumartesi saat 15 den sonra happy hour başlıyor ve kayaktan sonra size DJ performasıyla tam bir eğlence sunuyor. Yemek için rezervasyon muhakkak yaptırın derim… Eğer diğer tarafta kalıyorsanız Drop Lounge'un arabaları sizi otelinizden alıp otelinize bırakıyor. Yemeklerde en favorim hamburger oldu diyebilirim. Pide çeşitleri ve lavaşta hellimli sucuk da çok başarılı… Sıcak içeceklerde gerçekten çeşitler özenle seçilmiş… Sıcak şarabın da tadı hala damağımda…

kartalkaya-ic-3
Son güncelleme: 11:34 - 20.02.2018