Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Makoto
Makoto
Bal Harbour gerçekten dünyada ilk konsept alışveriş merkezi olmanın hala avantajını yaşarken bünyesinde bulunduğu tüm restoranları da ihya ediyor.
Ebru ERBERDİ
Gurme 23 Nisan 2016 - 13:09

Lakin hepsi de övgüleri hak edecek servis ve lezzette… Bunlardan biri de Japon mutfağını ustalıkla sergileyen Makoto… Sushi ve sashimi tercihlerini kesinlikle büyük yapmalısınız çünkü beklediğinizden küçük parçalar gelecek ama lezzetli…Edamame burada sipariş etmemeniz gereken bir şey çünkü her gelişimde çok taze değildi. Favorim karides tempura yani kızartma karides harika yapıyorlar.

Bu arada hiç sushi sevmiyorum diyorsanız harika mantarlı ya da tavuklu noodleları var kesinlikle denemelisiniz. Burada ton balığını seven yaşadı çünkü ton balıklı sushileri gerçekten çok lezzetli… Restoranın bir alışveriş merkezinde tarafı var çok masası yok daha keyifli bir de otoparka bakan tarafı var ama bana göre alışveriş merkezi tarafındaki barda yemek en keyifli…

Dünyanın en pahalı alışveriş merkezine göre fiyatlar düşünüldüğünün aksine çok değil… Etrafı seyrederek keyfini çıkarın.

Etiketler