Sözcü Plus Giriş

Plajda muhteşem lezzetler, La Guerite D-Maris Bay’da açıldı…

St. Barths ve Cannes’ın ardından D Maris Bay’da açılan La Guerite, lezzetli menüsü ve harika denizi ile unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Ebru ERBERDİ
Güncellenme: 14:03, 02/08/2018
Plajda muhteşem lezzetler, La Guerite D-Maris Bay’da açıldı…

La Guerite, D Maris Bay'ın 5 plajından biri ve bu senenin göz bebeği diyebiliriz. Tekne ile gelenler özellikle burayı tercih ediyorlar. İki taraflı denize girebiliyorsunuz.

tekne

Bir tarafta beyaz kum ve kabanalar, diğer tarafta şezlonglar ve direkt denize atlayabilirsiniz.

img_1403EZİNE PEYNİRLİ KARPUZ

Yunanlı şef Yiannis Kioroglou sunumlarıyla başarılı…

img_1399AHTAPOT CARPACCIO

Özellikle ezine peyniri ve ekşi maya ekmek çıtırları ile sundukları karpuz , kişnişli somon tartar, ahtapot carpaccio ve sarımsaklı midyeyi denemenizi tavsiye ederim.

midyeSARIMSAKLI MİDYE

Özel peynir sosla hazırladıkları tagliatelle menüdeki adıyla makarna La Guerite ve yarım limon içine koyarak servis ettikleri fesleğenli sorbeyi de yeriniz kalırsa deneyin derim.

limonFESLEĞENLİ SORBE

Tekneden inip restorana geldiğinizde kendinizi küçük bir adacıkta gibi hissediyorsunuz. Dekorasyonu çok keyifli… Özellikle ağlara tutturulmuş lambalar gece harika bir görüntü veriyor. Gece Manos'tan çıkanlar da eğlencelerine burada devam ediyorlar. Dünyaca ünlü Djler gerçekten çok keyifli müzik yapıyor.

somon-tartarSOMON TARTAR

Özellikle senelerdir Los Angeles ve Dominik Cumhuriyeti’nde yaşayan ses mühendisi Dj Emre Şenol çok başarılı diyebilirim. Yüzde yüz eğlence vadediyor. Gece kulübü olarak da son derece başarılı bir konsept…

Yayınlanma Tarihi:13:33,