Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Spris
Spris
1998'de kurulan Spris pizzaya ilk defa 2004 senesinde gitmiştim ve itiraf etmeliyim ki lezzetinden hiç bir şey kaybetmemiş.
Gurme 18 Nisan 2016 - 08:59

Miami'nin en işlek caddelerinden biri olan Lincoln Road'da harika bir pizza deneyimi için Spris'i şiddetle tavsiye ederim. Fiyatları son derece makul olan bu restoranda Lincoln Road'un havasını teneffüs edip güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

 

Başlangıçları özellikle Burrata peyniri, salataları ve özellikle harika pizzaları çok keyifli… Envai çeşit pizzaları aynı zamanda kepekli de yapıyorlar. Özellikle kepekli sebzeli pizzasını çok beğendim. İncecik hamuru ile adeta ağızda eriyor.

1998’de kurulan Spris pizzaya ilk defa 2004 senesinde gitmiştim ve itiraf etmeliyim ki lezzetinden hiç bir şey kaybetmemiş. Üstelik Miami‘de yüzde onbeşten başlayan tip mecburiyeti bu restoranda yok. İstediğiniz bahşişi bırakabilirsiniz. Buralara kadar gelmişken bu pizzayı denemenizi öneririm.

Etiketler