Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü şefler mutfakta şov yapacak
Ünlü şefler mutfakta şov yapacak
Gastro Entertainment İstanbul, ünlü şeflerin mutfak şovlarına, gurme lezzetlere, renkli konuşmacılara, yeme içme tadımlarına ev sahipliği yapacak. Etkinlikte Zeliha Sunal ve Ayhan Sicimoğlu 'Latin All Stars'ı sahneleyecek.
Gurme 11 Eylül 2017 - 16:31

Gastro Entertainment sunumu ile fark yaratan lezzetleri, işletmeleri, restoranları, mutfak ve sofra tasarım markalarını bir araya getiriyor. Gastro Entertainment, 16-17 Eylül tarihlerinde Volkswagen Arena'da, 2 gün boyunca sürecek workshopları, panelleri ve renkli şovları ile hafta sonu düzenlenecek.

Etkinliğe duayen şef Vedat Başaran, yemek ve mutfak ustası Refika Birgül, iyi yaşam ve beslenme uzmanı Dilara Koçak, ödüllü şef Ebru Baybara Türkiye'nin en çok seyahat eden rehberi Saffet Emre Tonguç, Le Cordon Bleu'nun usta şefi Richard Vacher gibi isimler katılacak.

Festivalin ilk günü operadan müzikale, nostaljiden günümüze uzanan zengin repertuvarı ile ‘Zeliha Sunal Show’, festivalin ikinci gününde ise dans ve eğlenceyi muhabbetle harmanlayan ‘Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars’da katılımcılarla olacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.