Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2017 yaz saç trendleri belli oldu
2017 yaz saç trendleri belli oldu
Moda da olduğu kadar her yıl saçlarda da trendler değişiyor. Geçen yıl uzun saç popülerken, bu sezon Bob kesim öne çıkıyor. Ayrıca kahkül de özellikle orta yaşlı kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.
Hale Ceylan BARLAS
Güzellik 25 Nisan 2017 - 16:44

Kadınlar, saç modelleri ve stilleri konusunda erkeklere göre daha şanslı ve özgürler. 2017 yazında da stil açışından şanslı bir yıl geçirecekler. Bob kesimden dağınık örgüye pek çok detayın öne çıktığı yeni sezonda kadınların tercih yapması zorlaşacak.
shutterstock_156283874En popüler modellerden biri kahkül. Esktra bir hava katan bu model son zamanlarda çok tercih edililiyor. Özellikle orta yaş grubunun daha genç bir görünüm için kestirdiği model, yüzünüze uygun bir kesimle etkileyici görünmenizi sağlayabilir.
shutterstock_559257805Gökkuşağı saçlar da yeni sezona damgasını vuracak. Christina Aguilera, Katy Perry, Miley Cyrus gibi ünlü isimlerin de tercih ettiği renkli saçlar özellikle Z kuşağının vazgeçilmezi olacak.
shutterstock_141020407Bir diğer model ise daha çok çalışan kadınların tercih ettiği ıslak görünümlü ve yatırılmış saçlar. Bu model, herhangi bir saç kesimi ya da değişik gerektirmiyor. Dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahipseniz, önceden düzleştirmeniz gerekmez. Kısa ya da uzun saçlı herkes rahatlıkla bu saç şekline sahip olabilir. Tek ihtiyacınız olan jöle ve köpük…
shutterstock_289770671Popülaritesini yitirmeden devam eden Bob kesim saçlar da özellikle yaz sıcaklarında imdadına yetişecek.
shutterstock_289262168Son olarak sizi uğraştırmayacak bir modelden bahsedeceğiz. Dağınık örgü… Yapacağınız tek şey saçlarınızı bol ve hafif dağınık bir şekilde örmek…