Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bakımlı saçlara kavuşmak hayal değil
Bakımlı saçlara kavuşmak hayal değil
Güzel ve bakımlı saçlar, her kadının hayali... Ancak alışkanlık haline gelen bazı hatalı uygulamalar nedeniyle çoğu kadın bu hayaline kavuşamıyor. Saçlara gereken önemi vermenin, yıkama şeklinden doğru şampuan seçimine kadar pek çok adımı olduğunu belirten uzman kuaförler, ufak değişikliklerle istediğiniz saçlara kavuşturacak etkili tüyolar verdi.
Eser AKGÜL
Güzellik 28 Eylül 2017 - 10:50

Güzel saçlara kavuşmak için saç bakımı yaptırmak kadar, doğru bir şekilde yıkamak, kurutmak ve doğru ürünü kullanmak gibi evde yaptığınız işlemler de önemli. Ancak birçok kadın, bu adımları ya önemsiz gördüğü ya da yanlış bilgi sahibi olduğu için saçlarını yıpratıyor.

Saç güzelliği ile ilgili en çok merak edilen soruları sorduğumuz Newold Etiler Şubesi’nden deneyimli kuaförler Ayhan Akyurt ve Emrah Erenler, kadınların yıkama şeklinden ürün seçimine kadar pek çok konuda hata yaptığını söylüyor. Oysa birkaç basit yöntem değişikliği, daha hacimli ya da kırıklardan kurtulmuş bir saça kavuşmanızı sağlayabilir.

İşte Ayhan Akyurt ve Emrah Erenler’e göre kadınların sıkça yaptığı hatalar ve doğruları…

 

Son güncelleme: 15:38 - 28.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler