Çantanızdan eksik etmeyin!

Bakımlı dudaklara canlı renkler, göz kapaklarına kremsi ürünler derken kozmetik sektöründeki gelişmeler her gün biraz daha artıyor. Bize de, 2018’de bakımlı kadınların çantalarından eksik olmayacak ürünleri sizlere tanıtmak kalıyor...

Çantanızdan eksik etmeyin!

Birgan BİLEKE

Gün boyu taze ciltler

Formülü ne kadar yoğun olursa olsun ince yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan ve ciltte ipeksi bir dokunuş yaratan fondötenler 2018'de de olmazsa olmazlar arasında yer alacak. Yüz hatlarını şekillendirirken gün boyu tazeliği de koruyan fondötenler, ciltte dengeyi sağladığı için de tercih ediliyor…

1510063612_kiko_kc0540105100444_principale

Mat ve metalik bir arada

Teknoloijk gelişmeler, kozmetik sektörünü de etkisi altına almış durumda. Bu noktadan yola çıkan markalar gözün dış kısmı için uzun süre kalıcı etkili ikili göz kalemlerini tüketiciyle buluşturdu. Mat ve ultra-metalik olmak üzere iki renk seçeneği sunan uca sahip ürün, uzun süren etkisi ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Gözleri belirginleştiren, göz makyajı için eşit şekilde uygulama sağlayan bu tür ürünler, ton alternatifi de sunuyor.

1511954836_kiko_kc0540302100244_principale-sonnnnnnn

Korumaya dikkat!

Günümüzde, dudaklara renk vermenin çok ötesinde anlamlar taşıyan rujlar artık birbirinden özel formüllere sahip. Çünkü dudakların bakımını da yapan bu tür ürünler, kremsi ve yarı mat dokusu sayesinde kolayca uygulanıyor, yoğun pigment içeriğiyle üstün kalıcılık sağlıyor.

deluxe-cashmere-lipstick-stylo-2499-tl-5

Bakışlarınıza anlam katın

Kreme benzer yapılarıyla dikkat çeken göz farları, hafif ışıltılı yapısıyla gözleri ön plana çıkarırken bakışlara da anlam katıyor. Suya ve tere dayanıklı ürünler, bulaşıp dağılmadan gün boyu kalıcılığını koruyor.

yves-rocher-far-paleti-129