Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çeşme’de güzellik yarışması finalistlerinin kampı sürüyor
Çeşme’de güzellik yarışması finalistlerinin kampı sürüyor
Antalya'nın Kemer İlçesi'nde yarın akşam 20 ülkenin güzelleri jüri karşısına çıkacak. Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda yarışacak olan ülke temsilcileri dün eğlence dolu bir gün geçirdi. Güzeller Kemer'deki ünlü bir gece kulübünde basına tanıtıldı.
Güzellik 8 Temmuz 2017 - 14:09

Şarkıcı Derya Uluğ, dün Kemer’de bulunan bir mekânda sahneye çıktı. Konser öncesi gece kulübüne gelenler ilk olarak DJ Arda’nın çaldığı parçalar ve go-go dansçılarının şovlarıyla eğlendi. Gecenin sürprizi ise Miss Kemer International Güzellik Yarışması’nın 20 finalisti oldu.
resimid_3681324Ülkelerini temsil etmek üzere Kemer’de bulunan,güzeller 9 Temmuz’da yapılacak final gecesi öncesi sahneye çıkarak kısa bir şov yaptı.
resimid_3681325Mini şovun ardından sahne alan Derya Uluğ, ‘Okyanus’ şarkısıyla başladığı konserinde hayranlarını coşturdu. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Derya Uluğ söylediği Sezen Aksu parçalarıyla alkış alırken güzeller de bol bol dans etti.

resimid_3681321