Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Maksimalist esintiler geliyor
Maksimalist esintiler geliyor
Maksimalist esintilerin görüleceği sonbahar-kış makyaj sezonunda abartılı trendler ön planda olacak. Koyu renk rujlar, beyaz göz kalemi, iki tonlu dudaklar, gökkuşağı renklerinden oluşan makyajlar, renkli kaşlar ve daha pek çok detay 2018’e damga vuracak.
Hale Ceylan BARLAS
Güzellik 23 Eylül 2017 - 02:33

Gökkuşağı etkisi: Renkli kişiliği olanlara hitap eden bu akımı bakalım en çok kimler tercih edecek!
Kalın kaşlar: Kadınların en titiz olduğu konulardan biri de kaşlar. Belli periyodlarda kaşlarını toparlatan kadınlar belki bu trendle bir yükten kurtulabilir. Zira dağınık ve kalın kaşlar bu yıl altın çağını yaşayacak.

Uzun kirpikler: 2018'de herkes Türkan Şoray ya da 1960'ların efsane ismi Twiggy'nin kirpiklerine sahip olabilecek çünkü uzun kirpikler yeni sezona koşar adım giriş yapıyor.

gokkusagi-etkisi

Pembe allıklar ve rujlar: Bu akımın dozunu kaçırırsanız, anime karakterleri çağrıştırmanız an meselesi. Ama ayarı tutturursanız bir bebek görünümüne sahip olabilirsiniz. Moda dünyasında kırmızıyı tahtından etmek üzere olan pembe bu sene özellikle dudaklarda ve yanaklarda etkisini gösteriyor…

belirgin-gozler

Neon göz kapakları: Far kullanmayı sevenler bu trende bayılacak. Zira yeni sezonda neon renkleri far paletlerinde göreceksiniz. Üstelik tüm göz kapağınızı neon renklere boyayabileceksiniz…
pembe-alliklar

Son güncelleme: 07:21 - 23.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.