Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mezuniyet makyajı nasıl olmalı
Mezuniyet makyajı nasıl olmalı
Mezuniyet günü geldi çattı! Yılın heyecanla beklenen anında doğru makyaj tercihleriyle gecenin en zarif kızı siz olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken püf noktalarına dikkat etmek...
Güzellik 13 Mayıs 2019 - 15:15

Bu sezon mezuniyetlerde en çok hangi makyajları göreceğiz? Mezuniyet partisinde hangi makyajlar dikkatleri üzerine toplayacak? Farmasi Make Up Artisti Tahsin Eryılmaz, mezuniyet gecesi etkileyici güzelliğe sahip olmak isteyenlere, kusursuz makyajın ipuçlarını veriyor.
Minimal şekilde mükemmel hale getirilmiş bir cilt, doğal taranmış kaşlar, dengeli,  baskın olmayan hafif dudaklar ve size özgü eyeliner ile en özel gecenizde etrafınıza ışıltı saçabilirsiniz. Bronz bir görünüm isterseniz az miktarda koyu pudrayı, yüzün merkezinden burun kemerine doğru uygulayabilirsiniz.
BB Krem ile yüzünüzde taptaze ve doğal bir görününüm yakalayabilir, gözlerinizi ön plana çıkarabilir, sabit göz makyajının kahramanı renkli krem göz farları ile ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz.
Dudaklarda cesur bir etki yaratacak Farmasi Intense Color Ruj ve Farmasi'nin çok sevilen ürünü Farmasi Velvet Mat Likit Ruj, mezuniyet gecesi için rahatlıkla uygulanabilir. Yoğun sedefli ışıltılı pudralar sayesinde ciltte göz alıcı bir görünüm elde etmek mümkün. Sağlıklı, ıslak ve aydınlık bir görünüm için de Terracotta Pudra'yı dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz…