Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sadelik en doğru seçim
Sadelik en doğru seçim
Konu makyaj olduğunda, abartı ve mükemmellik arasında ince bir çizgi var. 2018, makyaj trendleri açısından cesur tonların hakim olduğu bir yıl olsa da sadelik her zaman en doğru seçim. Özellikle de konu genç kızlar olduğunda...
Güzellik 9 Haziran 2018 - 05:24
shutterstock_708286147

Hatlarınızı ön plana çıkarın

Cildiniz maske görünümünden ne kadar uzak olursa ten makyajınız o kadar başarılı olur. Ten renginizden hafif koyu bir pudrayla kontur işlemini yapabilirsiniz. Çok koyu renklerden kaçınmazsanız hatlarınız sertleşir. İnce yapılı fondötenleri tercih ederek yüz hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

shutterstock_291791753

Mat tonlarla nude renkler

Eyeliner makyajın olmazsa olmazlarından. Fakat sürüş şekli göz yapınıza uygun olmalı. Kuyruklu, kalın ve ince gibi size yakışanı bulmalısınız. Göz kapaklarına altın, kirpik diplerine bronz, dış kısımlara doğru da kahvenin her türlü tonunu içeren far uygulamalarıyla eyeliner'ı destekleyebilirsiniz. Dudaklarda ise nude renkler ve mat tonlar kullanılmalı.

Etiketler