‘Serenay çocuksu, Özge yabancı modelleri anımsatıyor’

Güzellik koçu Özge Özel, televizyon dünyasının yıldızlarının kaş ve ifadelerini yorumladı. Özel, “Herkes kalın kaşlara sahip olmalı diye bir kural yok. Herkes kendi yüz şekline uygun kaşlara sahip olmalı” diyor.

‘Serenay çocuksu, Özge yabancı modelleri anımsatıyor’

Tuba Büyüküstün: “Kaşlarına baktığımız zaman, kaş modası diye bir şeyin olmadığını söyleyebiliriz. Herkes kendi yüz şekline uygun kaşlara sahip olmalı. Büyüküstün'ün kaşları kalkık ve dağınık duruyor. Gayet doğal, yüz şekline uygun kaşlara sahip. Doğallık ona çok yakışıyor, yıllardır da bu doğallığını koruyor. Biz de onu bu haliyle çok beğeniyoruz.”

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

Serenay Sarıkaya: “Onu tanıdığımız günden bugüne kaşlarıyla oynamadı. Her zaman o çocuksu ifadesini görebiliyoruz. Bu da ona çok yakışıyor.”

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Özge Ulusoy: “Doğal taranmış kaşları bize yabancı modelleri anımsatıyor. Gerçekten çok doğal ve yüz şekline uygun kaşlara sahip. Doğallıktan uzaklaşmadan kendine bakmayı çok iyi biliyor. Her daim bakımlı ve güzel…”

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy

Fahriye Evcen: “Kaşları yüzüne göre biraz ince fakat bu onda gayet doğal duruyor. O da tanıdığımız günden beri kendisiyle çok oynamayan doğal güzellerden. Kaşlarını kalınlaştırmayarak doğal ifadesini koruyor. Bundan şunu çıkarabilir; herkes kalın kaşlara sahip olmalı diye bir kural yok. Fahriye Evcen'in ince kaşları onun yüzüne çok yakışıyor. İnce ve doğal kaşlara bir örnek daha verecek olursak, Angelina Jolie'nin de kaşları ince ama bu doğallığını hiçbir zaman bozmuyor.”

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen